YOL ÇİZGİSİ UYGULAMA HİZMETİ

Özel ve kamusal alanlardaki yolların trafik kuralları ve kullanım amaçlarına uygun bir şekilde çizilmesi ve işaretlenmesi çok önemlidir. İyi planlanmış ve doğru uygulanmış yol çizgisi, kazaları önleyebileceği gibi kamusal düzeni de sağlar.


Yol çizgileri kullanırken de artan ihtiyaçlar ışığında insanların, belli bir standarda göre döşenmiş işaretlemeleri dikkate alması sağlanmıştır. Bu işaretlemelerin uygulaması da standartlara göre ve kaliteli ürünlerle firmamız tarafından büyük bir özveriyle yapılmaya devam edilmektedir.


Yol çizgileri soğuk yol çizgi boyası, akrilik yol çizgi boyası, termoplastik yol çizgi boyası, tek ve çift kompenantlı yol çizgi boyası gibi çeşitli boyalar ile yapılmaktadır. Uygulamalarda yerine göre makine, rulo, fırça kullanılmaktadır.


Yol kenarlarındaki yön okları, numaralandırmalar, fosforlamalar, işaretlemeler ve stoperler vb. ekipmanlar araçların nizami bir şekilde seyrine ve gerektiğinde park edilmesine imkan sağlar. Böylece düzenli ve huzurlu bir araç trafiği sağlanmış olur.

YOL ÇİZGİLERİ
FOTOĞRAFLARI


Uygulama görsellerini bu kategoride sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de kaliteli ve estetik görünümlü otopark çizgilerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN
TIKLAYINIZ