İŞ GÜVENLİĞİ ÇİZGİLERİ UYGULAMASI HİZMETİ

Fabrika, depo, tesis, atölye gibi üretim ve depolama alanlarında iş güvenliği çizgileri çizilmesi büyük önem taşımaktadır.


6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında alınacak tedbirler çerçevesinde iş güvenliği çizgilerinin ve işaretlemelerinin yapılması iş kazalarının önlenmesi için gereklidir. Bu kapsamda imalat, depolama, sevkiyat, forklift yolu, yaya yolu, yaya geçidi, acil toplanma yeri, yön okları, acil çıkış kapıları, makine parkı gibi bölümler projeye ve işverenin taleplerine göre çizilmektedir.


İş güvenliği çizgileri; bir işletmede düzenin sağlanması, verimliliği arttırılması , iş kazalarının önlenmesi ve acil durumlarda çalışanların en kısa sürede işletmeyi tahliye etmesi bakımından gereklidir.

Bizimle iletişime geçerek kaliteli ekipmanlarımızla ve uzman ekiplerimizle yapacağımız hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz.İŞ GÜVENLİĞİ VE OTOPARK ÇİZGİLERİ
FOTOĞRAFLARI


Uygulama görsellerini bu kategoride sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de kaliteli ve estetik görünümlü otopark çizgilerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN
TIKLAYINIZ