OTOPARK ÇİZGİSİ UYGULAMA HİZMETLERİ

Yaşamımızın her yerinde yön ve uyarı işaretleri, çizgileri, resimler ile betimlemeler ve anlatımlar bize yardımcı olmaktadır. Bu yaşamın artık ayrılmaz bir parçası haline gelen otoparklarda da buna ihtiyaç duyuyoruz. Aracımızı park ederken otopark çizgisi kılavuzluğunda hareket ederek giriş, çıkış, dönüş ve engelleme gibi uyarılar ile rahatlıkla park işimizi halledebiliyoruz.


Otopark çizgileri kullanırken de artan ihtiyaçlar ışığında insanların, belli bir standarda göre döşenmiş işaretlemeleri dikkate alması sağlanmıştır. Bu işaretlemelerin uygulaması da standartlara göre ve kaliteli ürünlerle firmamız tarafından büyük bir özveriyle yapılmaya devam edilmektedir.


Kapalı ve açık otoparkların proje ve kullanım amaçlarına uygun olarak çizilmesi büyük önem arz eder. Planlı ve düzenli bir otopark çizgisi yaşam alanlarında olası düzensizlikleri engeller ve yaşam kolaylığı sağlar.


Otopark çizgileri yol çizgi boyası, akrilik yol çizgi boyası, termoplastik yol çizgi boyası, tek ve çift bileşenli yol çizgi boyası gibi çeşitli boyalar ile yapılmaktadır.Uygulamalarda yerine göre makine, rulo, fırça kullanılmaktadır.


Otoparklarda yön okları, numaralandırmalar, fosforlamalar, işaretlemeler ve stoperler vb. ekipmanlar araçların nizami bir şekilde seyrine ve park edilmesine imkan sağlar. Böylece düzenli ve huzurlu bir araç trafiği sağlanmış olur.

OTOPARK ÇİZGİLERİ
FOTOĞRAFLARI


Uygulama görsellerini bu kategoride sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de kaliteli ve estetik görünümlü otopark çizgilerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN
TIKLAYINIZ