OTOPARK DUVAR BOYAMA UYGULAMA HİZMETLERİ

Özellikle kapalı otoparkların duvarlarının boyanması gerekmektedir. Belli bir yüksekliğe kadar veya tamamı boyanan duvarlar ile otopark kullanıcılarının daha dikkatli olması sağlanacaktır. Numaralandırma ve işaretlendirmeler ile desteklenir ise güvenli bir sürüş ve park deneyimi ile birlikte; temiz ve düzenli bir görüntü sağlar.


Kapalı otoparklarda genelde bitiş duvarlarına reflektör ve diğer yansıtıcı ürünlerden yerleştirilmekte ve olası bir kazanın minimize edilmesi sağlanmaktadır. Duvarların genelde sarı renge veya sarı siyah olarak boyanıyor olması sürücülerin dikkatlerini çekerek yolun ne tarafa doğru yönleneceğini ve nerede sonlanacağını bildirmek amaçlıdır. Bu renklerden farklı olan renk alternatifleri de tabiki bulunmaktadır. Ancak genel standartlara uygun hareket etmek isteyen otopark yöneticileri sarı ve siyah tonları tercih etmelidir.


Otopark duvar boyama soğuk yol çizgi boyası, akrilik yol çizgi boyası, termoplastik yol çizgi boyası, epoksi boya, tek ve çift kompenantlı yol çizgi boyası gibi çeşitli boyalar ile yapılmaktadır. Uygulamalarda yerine göre makine, rulo, fırça kullanılmaktadır

OTOPARK ÇİZGİLERİ VE DUVAR BOYAMA
FOTOĞRAFLARI


Uygulama görsellerini bu kategoride sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de kaliteli ve estetik görünümlü otopark çizgilerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN
TIKLAYINIZ