HAKKIMIZDA

Sahip olduğu kaliteli ekipman ve uzman ekipleri ile yol çizgi boyama işleri başta olmak üzere trafiğin yoğun olduğu bölgelerde meydana gelebilecek her türlü karışıklığın önlenmesi için gerçekleştirdiği planlı uygulamalarla adından çokça söz ettirmektedir.

Otoparklar, fabrikalar, depolar, oyun alanları, kongre merkezleri, fuarlar, alışveriş merkezleri, yürüyüş yolları ve daha bir çok alanda gerekli olan çizgilendirme, yönlendirme ve işaretleme işlerinin tamamını büyük bir özveri ile gerçekleştirmekteyiz.

Uygulamalarımızı istenilmesi halinde kendi projelendirmemiz ile veya müşterimizin projeleri ve talepleri doğrultusunda yapmaktayız.

Kale trafik olarak hedefimiz; özel alanlardan kamusal alanlara kadar ortak yaşam alanlarında saygı esaslı düzenli trafik bilinci oluşturmak ve çalışmalarımız ile toplumsal hayata kolaylık sağlamaktır.


SORULARINIZ MI VAR? BİZİ ARAYIN!


0505 848 70 42Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına aklınızdaki sorulara ve sorunlara cevap verebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız işten değil, sizin mekanınız veya işiniz hakkındaki düşüncelerinizden yola çıkarak hizmetlerimizi geliştirmek için çalışıyoruz.

BİZE GÜVENMENİZ İÇİN NEDENLER

Yıllardır inşaat piyasasında varlığımız ile her zaman en kaliteli ve en güvenilir ürünleri sizlerle buluşturmaya devam ettik. Güven bizim için esastır. Bu nedenle kaliteyi uzaklarda aramayın!

Güvenilir Hizmet

İşlerimizi yaparken güven ortamını oluşturarak işimize başlıyoruz.

Kaliteli Ürünler

Kaliteli bir ürün yapılan işin kesin çözüme ulaşması için esastır. Bu nedenle kaliteden ödün vermiyoruz.

Uzman Ekip

İşinin her aşamasında büyük bir özveri ve titizlik gösteren tecrübeli ekiplerle işinizi tamamlıyoruz.

Tecrübe

Tecrübeli olmak sadece yıllarca o işi yapmaktan ibaret değildir. Bulunulan ortama göre kullanılacak ürün, yöntem ve planlama ile tecrübelerimizi paylaşarak iş yapıyoruz.