BORDÜR BOYAMA HİZMETLERİ

Özellikle şehir merkezleri başta olmak üzere bir çok alanda bordür boyama işleri yapılmaktadır. Bordür boyamalar genel olarak iki renk şeklinde veya tek renk de tercih edilecek biçimde boyanabilmektedir. Daha çok kullanılan renk ise sarı-siyah şeklindedir. Bordürlerin boyanması sonrası amaçlanan durum ise trafiğin daha rahat hareket edebilmesi için dikkatli olunması durumudur.


Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde, trafiği düzenlemek amacı ile yerlere veya kaldırım taşlarına yapılan renklendirmeler ve boyamalar, sürücü ve yayaların güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak içindir. Aynı zamanda estetik ve güzel görünüm kazanmasına da olanak sağlayan bordür boyama hizmetini firmamızdan aldığınızda kaliteli ürün ve işçiliğin farkını da yaşayacaksınız.


Bizimle iletişime geçerek kaliteli ekipmanlarımızla ve uzman ekiplerimizle yapacağımız hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz.BORDÜR BOYAMA VE OTOPARK ÇİZGİLERİ
FOTOĞRAFLARI


Uygulama görsellerini bu kategoride sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de kaliteli ve estetik görünümlü otopark çizgilerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN
TIKLAYINIZ